Szukaj na stronie
Statystyka

arkadia-polania.pl Real PR


Free counters!
stat4u


Woda Kangen

Ważna rzecz. WODA

Moi drodzy, chciałbym się skupić na bardzo ważnym temacie, jakim jest woda. Od dwunastu lat jestem OPTYMALNYM. Zaczynałem od wiedzy naszego MISTRZA, dra Jana Kwaśniewskiego, jednak po kilku latach zauważyłem u siebie, ale i u innych optymalnych nawroty chorobowe. Moja ciekawość sięgnęła do korzeni. Dr W. Lutz, z którego wiedzy korzystał nasz MISTRZ, stał się dla mnie bardziej przekonujący. Dziś wiem na pewno, że dr Kwaśniewski zupełnie niepotrzebnie, poprawił Lutza.

Po co te proporcje, komu i do czego. Należy tu podkreślić, że od dziesięciu lat prowadzę ARKADIĘ-POLANIĘ, Akademię Zdrowia. Wiedzę również czerpałem i czerpię od kuracjuszy przebywających u mnie na turnusach. w moim odczuciu niewybaczalnym jest, że MISTRZ tak potępił warzywa i owoce. Ja też się z Nim zgadzam, że nie ma tam witamin, ani minerałów, a raczej sama chemia. Niezbędne jednak są do równowagi KWASOWO-ZASADOWEJ. Dlatego wśród OPTYMALNYCH jest tak duża grupa zakwaszonych, a co za tym idzie chorych ludzi. Zupełnie zbędne jest opuszczanie tego padołu w połowie swego życia, jak chociażby Prezesa Stowarzyszenia Optymalnych, które powołał do życia i cały czas mu przewodniczył. Dziś wiem, że największym bandytą odpowiedzialnym za nowotwory jest ZAKWASZENIE, STRES i ogromna ilość KANCEROGENÓW (związków chemicznych) w organizmie.

Można temu wszystkiemu zapobiec dzięki prawidłowemu odżywianiu. NIESTETY, koniecznym jest wprowadzanie z pożywieniem witamin i minerałów - czyli suplementów. w swojej książce "DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE" piszę o tym. w drugiej książce (która niebawem się ukaże) będzie więcej, gdyż moje sześć kolejnych lat, które poświęciłem tejże tematyce jest o wiele bogatsza w wiedzę. Poza metodą NIA dra ASHKARA, KAPSAJCYNA, czy Wit B17 w postaci pestek moreli czy wreszcie antykrzem ANRYT. Poza jedzeniem jakże ważna jest WODA. Nie wiem czy nie ważniejsza. Od lat nad tym myślałem i szukałem sensownych rozwiązań. Najbardziej jestem wdzięczny Bogu za to, że na mojej drodze stanęło niesamowite narzędzie. LeveLUK SD 501 to urządzenie, którego wynalazcą jest Japoński naukowiec, ponad 25 lat było testowane przez przez Kliniki Japońskie z udziałem 6500 lekarzy.

Efektem tych badań jest właśnie to urządzenie, które ma wszystkie możliwe certyfikaty medyczne. Co jest w tym urządzeniu takiego niepowtarzalnego? Potrafi zrobić z wody z kranu wodę o cudownych parametrach. Co takiego jest w cudownych źródłach we Francji czy Niemczech? Przede wszystkim ORP. Woda generalnie, czy ta kupiona w sklepie, czy też pobrana z kranu ma Redoks dodatni. Nasze organizmy również. Zatem jest trudno przyswajalna. Poza tym ma cząsteczki dość duże, bo składające się z 12-20 molekuł.

W cudownych źródłach, jak i po przejściu przez urządzenie, cząsteczka składa się z 2-6 molekuł. Woda z kranu, czy kupiona (szczególnie trujące i zakwaszające organizm są wody gazowane i gazowane słodzone i barwione) ma potencjał +(dodatni) Od 200-450 Woda Kangen (nazwa zastrzeżona przez producenta i wynalazcę) znaczy POWRÓT DO NATURY ma potencjał ujemny dochodzący nawet do -800 Jak łatwo zrozumieć, taka woda natychmiast dostaje się do każdej komórki. Odżywia ją i co bardzo ważne likwiduje wszystkie WOLNE RODNIKI. Jest bardzo silnie UWODORNIONA. Drugim bardzo ważnym czynnikiem jest silna zasadowość. Jak wszystkie wody mają PH neutralne tzn. na poziomie 7, to po przejściu przez urządzenie max 9,5. Zatem woda ta ma to, czego nie mają standardowe wody. Można mieć jej pod dostatkiem u siebie w domu. Wystarczy, zakupić w/w urządzenie.

Teraz możesz obejrzeć pełną prezentację, co jeszcze poza wymienionymi potrafi ta maszyna. Jeżeli masz jekieć wątpliwości, pisz, dzwoń. Postaram się odpowiedzieć. w sprawie zfinalizowania zamówienia również proszę o kontakt osobisty. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, to istnieje możliwość umówienia się na określony wcześniej termin indywidualnej prezentacji. z optymalnym pozdrowieniem "ŻYCZMY SOBIE ZDROWIA, BO WSZYSTKO INNE MOŻEMY SOBIE KUPIĆ, oraz INWESTUJMY w ZDROWIE, BO NIE MA CENNIEJSZEJ INWESTYCJI".

Prezentacja

. . .


do góry

Więcej wiedzy na temat wody uzyskasz pod poniższym linkiem: Woda. Wielka tajemnica

 

 
 
LUCULLUS
 

Wesprzyj nas
Moja książka
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
Reklama
Kumax

Niezależna Telewizja