Szukaj na stronie
Statystyka

arkadia-polania.pl Real PR


Free counters!
stat4u


Odezwa do tych wszystkich, którzy mienią się bogami tej ziemi

Jakich czasów przyszło nam doczekać. Nigdy nie przyszło by mi do głowy, że dożyję takich. Należę do grupy ludzi nienawidzącej tamten ustrój. w takim duchu byłem wychowany. Ale na dobrą sprawę tamten ustrój, to przedszkole tego w czym muszę żyć teraz. Okres GLOBALIZMU. Kiedy w 1995 roku wydawałem swoją książkę, pisałem już o tym zgniłym ustroju. Ten dopiero zniewala. Ten dopiero zabiera człowiekowi to co ludzkie. Obdziera go wręcz ze skóry. Czym jest dzisiaj człowiek? Nikim.

Jednostka nic nie znaczy. Zniewolone narody. Zastanówmy się. Czy może być jeszcze gorzej? Twierdzę, że nie. w moim odczuciu ILUMINACI, poszli już na całość. Pamiętam o nieodległych czasach, chociaż było to przecież w ubiegłym wieku. Jak by nie było.

Kiedy słyszałem, bądź oglądałem w jakichś amerykańskich filmach, że ktoś poszedł siedzieć, albo odebrano mu dziecko ponieważ molestował je seksualnie, to wydawało mi się, że jest tam ogromna ilość zboczeńców. Dziś jest to dla mnie zupełnie "NORMALNE" zjawisko. Normalne!!! U nas przecież mamy dziś to samo. Co się zmieniło? Po prostu ten wstrętny amerykański reżim mamy u nas.

Tak. Kiedyś kochaliśmy Związek Radziecki. Dzisiaj kochamy Amerykę. Kto kochał? Kto kocha? A no właśnie. w swojej książce napisałem.

W 1920 roku rozpoczął się proces wyniszczania RODU LUDZKIEGO. Tak. Od czasu, kiedy w organizmie człowieka wykryto CHOLESTEROL. Czy to znaczy, że wcześniej go nie było? Był, tylko nikt się nim nie przejmował. Okres drugiej wojny. Masoni dali do przetestowania Hitlerowi CYKLON "B". w związku z tym, że proces unicestwiania przebiegał zbyt wolno i ICH zamierzenia trwałyby zbyt długo, zakończono wojnę. Czy to znaczy, że zaprzestano używania tego śmiercionośnego gazu? Nic bardziej błędnego. Nadal jest stosowany. Gdzie? w chemioterapii. Jest jednym ze składników tej śmiercionośnej substancji stosowanej pozornie do ratowania człowieka.

Proces wyniszczania nie zakończył się, a wręcz nasilił. Poprzez krematoria zbyt powolnie przebiegał. Nie było jak szybko pozbywać się ciał. Palenie zajmowało zbyt dużo czasu. Teraz każdy pogrzebie swego bliźniego i proceder rozwija się wyśmienicie. Ile hien z tego żyje? Kościół. Zakłady pogrzebowe. Po co zresztą wymieniać? Wszyscy wiemy ile instytucji wspaniale sobie żyje z ludzkiej śmierci. ZUS i wiele, wiele innych.

Nasuwa mi się tu taki dowcip - kiedy za czasów Gierka tenże postanowił pojechać zobaczyć co w jego państwie się dzieje, jak żyją ludzie? Kazał zatrzymać się gdzieś przed wiejską knajpką i zobaczyć. Pogadać z normalnymi chłopami, jakie są ich odczucia? Jak im się żyje za Jego rządów. Zobaczył prawdziwy obraz Polski. Chłopy spracowane, brudne. pijące piwo. "BAŁAGANY" (czyt. wino marki wino), niektórzy bardziej zamożni wódeczkę. Ale zwrócił uwagę na jednego, siedzącego samotnie przy stoliku, jedzącego golonkę, schludnie ubranego. Jakby tego było mało, na stole stała butelka koniaku, którą powoli sączył, jedząc obiad. Podszedł do niego i zapytał, czy może się dosiąść. Na co tamten wyraził zgodę. Gierek pyta, czy tamten wie, kim on jest. Tak - odpowiedział zapytany. Towarzysz Gierek. A jak się Panu żyje za moich rządów - zapytał. Dobrze. A jakbym tak jeszcze przykręcił śrubkę? Żyło by mi się jeszcze lepiej. A jak jeszcze bardziej? Opływał bym w luksusie. Co Pan robi? - pyta zdziwiona głowa państwa. Jestem GRABARZEM.

Nic dodać, nic ująć. Wróćmy do CHOLESTEROLU. Doktor Chartenbach, niemiecki kardiochirurg, wydał kilka lat temu swoje skromne dzieło: "MITY o CHOLESTEROLU". Napisał w nim między innymi: MAFIA FARMACEUTYCZNA morduje w ciągu roku więcej istnień ludzkich specyfikami na zbicie cholesterolu niż Hitler zrobił to w czasie całej drugiej wojny światowej. Tak to prawda. Mówię o tym niszczącym procederze od wielu lat. Ci, którzy uwierzą i zaprzestają brać tę truciznę, dają sobie szansę. Inni niestety odchodzą. Prędzej, czy później. Nie dożywają niestety lat, których powinni dożyć, gdyby tego świństwa nie brali.

Wyobraźcie sobie, że rozumiem już cele i działania wybrańców Boga tej ziemi. Niestety nigdy nie zrozumiem tych, którzy mają stać na straży naszego zdrowia. Tych, którzy za nasze pieniądze zdobyli szlachetny zawód LEKARZA. Tych, którzy składali przysięgę. "Po pierwsze nie szkodzić". Nie odrzucę żadnej metody leczenia zanim jej nie sprawdzę. Boże. Boziuniu. Ty patrzysz i nie grzmisz? KONOWAŁY. Wybaczcie inaczej ich nie nazwę. Ubliżyłbym pewnie małej grupie lekarzy tym stwierdzeniem. Tak. Niewielkiej jednak. Myślę, że w Polsce nie ma nawet 10% prawdziwych lekarzy. Wszyscy pozostali, to albo niedouczone SNOBY, albo karierowicze, albo wreszcie (tych jest najwięcej) sługusy za pieniądze MAFII FARMACEUTYCZNYCH. Popełniłbym świętokradztwo, gdybym w tym miejscu nie podał Wam filmów, w których jest jasno powiedziane, jak to działa. Należy jednak wysłuchać wszystkich sześciu części wypowiedzi tego jakże mądrego mówcy:

do góry

 

 
 
LUCULLUS
 

Wesprzyj nas
Moja książka
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
DOSTAŁEM DRUGIE ŻYCIE czyli wpływ żywienia niskowęglowodanowego na pozbycie się większości chorób cywilizacyjnych
Reklama
Kumax

Niezależna Telewizja